Toptan Koli

Üretim yapan firmaların kullanmış olduğu malzemelerden birisi de kolilerdir. Üretilen tüm ürünler, boyutuna ve şekline göre son olarak koli ile ambalajlanmaktadır. Böylece hem taşınma hem de depolama süreçlerinde bir avantaj elde edilmektedir.

Ürün kolileri her firmaya göre farklılıklar göstermektedir. Üretim yapan firmalar koli içerisine koydukları ürün adedini ve gramajını kendisi belirlemektedir. Bu nedenle koli üretimleri standart olmamaktadır. Firmaların kendi ürünlerinin ölçülerine göre koli siparişi verilmekledir. 

Koliler üretim yapan firmaların maliyetini etkileyen önemli bir unsurdur. Her bir adet ürün için maliyet çalışması yapılırken, o ürüne düşen birim koli maliyeti de eklenmektedir. Bunun için üretici firmaların koli temin ederken kaliteli ürün ile birlikte uygun fiyatlı ürün satın alabiliyor olması çok önemlidir. Düşük maliyet ve yüksek kazanç için birim başına düşen maliyet giderlerini takip etmek önemli bir detaydır.

Koli fiyatlarını en uygun şekilde alabilmek için toptan koli siparişi vermelisiniz. Çünkü koli üretimlerinde adet sayısı ne kadar artarsa, koli fiyatları da o oranda düşmektedir. Toptan koli siparişlerinde her zaman en uygun fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.

Günsan Ambalaj Toptan Koli Üretimi

Günsan Ambalaj firması toptan koli üretimi yapmaktadır. Her zaman son teknoloji ile çalışan makinelerde, kaliteli malzeme kullanımı ile birlikte üretim yapılmaktadır. Deneyimli ve profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme ile üretilen tüm toptan koli çeşitleri, mukavemeti yüksek olan ürünlerdir.

Her zaman uygun fiyatlarla kaliteli koli çeşitleri satın alabilmek için Günsan Ambalaj ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanızın üretim sürecinde kullanmakta olduğu koli ebatlarını paylaşarak detaylı bir fiyata teklifi talep edebilirsiniz. Tüm fiyat teklifleri oluşturulurken, markanızın adına özel olarak hazırlanmış olan ve en kaliteli malzemelerin kullanıldığı üretimler sizlere sunulmaktadır.

Toptan koli fiyatları belirlenirken satın almak istediğiniz koli adedi çok önemlidir. Yüksek rakamlar koli siparişiniz olduğunda, çok daha uygun maliyetler ortaya çıkacaktır. Sizlerde kaç adet koli siparişi vermek istediğinizi ve hangi özelliklerde kolilere ihtiyacınız olduğunu detaylı olarak Günsan ambalaj ile paylaşabilirsiniz. Ve firmanıza özel olarak hazırlanacak fiyat teklifi ile koli girdi maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

toptan-koli.png