top of page

Oluklu Mukavva

 
 
 
 
 
 
 

Oluklu mukavva hammaddesi kağıt olan ve yeniden üretilebilen, yeniden kullanılan, tekrar geri dönüştürülebilen çok özel bir malzemedir. Özellikel kutu ve koli yapımında kullanılan oluklu mukavva malzemeler çevre uyumu çok yüksek olan ve gıda ürünleri dahil tüm ürünlerle birebir temas halinde insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan malzemelerdir. Bu nedenle her sektörde kullanılan kutu ve koliler oluklu mukavvalardan üretilmektedir.

Oluklu mukavvalardan elde edilen kutu ve koliler sıvı, katı, taneli, yumuşak, sert, dayanıklı veya hassas olan her tür ürün için kullanılabilmektedir. Bu ürünlerden elde edilmiş olan kutu ve koliler aynı zamanda bir mukavemet ve dayanıklılığa sahiptir. Oluklu mukavva ile üretilen tüm kutu ve koliler paketlediğin ürün özelliklerine uygun olarak dizayn edilmektedir. Ve üretim, dolum, istifleme, depolama ve nakliye uygunlukları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. 

Oluklu mukavva ile üretilen kutu ve koliler farklı birçok sektörde kullanılmaktadır. Gıda, giyim, hediyelik eşya, dekorasyon gibi birçok sektörde üretilen ürünlerini depolanması ve sevk edilmesi için oluklu mukavva koliler kullanılmaktadır. 
 

Günsan Ambalaj Oluklu Mukavva 

 
 
 
baskili_koli.jpg

Günsan Ambalaj firması tüm sektörler için baskılı baskısız koli, kesimli kutular, ofset baskı kutular, ambalaj ürünleri ve koli bandı üretimi yapan bir firmadır. Firma tarafından yapılan tüm koli ve kutu üretimlerinde oluklu mukavva kullanılmaktadır. 


Günsan Ambalaj oluklu mukavva koli ve kutuları her zaman en dayanıklı ve kaliteli ürünler olmuştur. Çok uygun fiyatlara dayanıklı ürünler tercih ediyorsanız Günsan Ambalaj ile iletişime geçebilirsiniz.  

bottom of page